Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masters of Rock 2008 - Vizovice

9. 7. 2008
Obrázky pro orientaci na MASTERS OF ROCK 2008

Obrazek

Obrazek


Program MASTERS OF ROCK 2008


čtvrtek 10.07.2008
dělička
14:45-15:15 Rattle Bucket (CZ)
15:30-16:20 Doga (CZ)
16:35-17:25 Sirenia (Nor)
17:45-18:45 Korpiklaani (Fin)
19:15-20:30 Ministry (USA)
21:30-22:45 DEF LEPPARD (UK)
23:15-01:00 AVANTASIA (Int.)
pátek 11.07.2008
dělička
10:30-11:00 Komunální Odpad (CZ)
11:10-11:40 Totální Nasazení (CZ)
11:50-12:30 Jaksi Taksi (CZ)
12:40-13:20 Dying Passion (CZ)
13:30-14:10 Dark Gamballe (CZ)
14:25-15:05 Fourever (Swe)
15:25-16:15 Engel (Swe)
16:35-17:25 The Sorrow (Aut)
17:45-18:45 Haggard (Ger)
19:15-20:30 Sabaton (Swe)
21:00-22:15 ANNIHILATOR (Can)
22:45-00:15 OOMPH! (Ger)
00:45-02:00 Moonspell (P)
sobota 12.07.2008
dělička
10:00-10:30 Existence (CZ)
10:45-11:25 Salamandra (CZ)
11:40-12:20 KJU: (Ger)
12:35-13:25 Alestorm (UK)
13:45-14:35 Horkýže Slíže (SK)
14:55-15:45 Stormwarrior (Ger)
16:05-17:05 Tristania (Nor)
17:30-18:35 Brainstorm (Ger)
19:15-20:25 Arakain + Plzeňská Filharmonie (CZ)
20:55-22:15 AMON AMARTH (Swe)
22:45-00:15 APOCALYPTICA (Fin)
00:45-02:00 My Dying Bride (UK)
neděle 13.07.2008
dělička
10:00-10:30 Power 5
10:40-11:20 E!E (CZ)
11:40-12:30 Endless (CZ)
12:45-13:35 Nil (CZ)
13:55-14:55 Bloodbound (Swe)
15:15-16:15 Communic (Nor)
16:45-17:45 Volbeat (Den)
18:00-19:15 Gotthard (Swi)
19:45-21:15 SONATA ARCTICA (Fin)
21:45-23:15 WITHIN TEMPTATION (Nl)
23:45-01:00 Die Apokalyptischen Reiter (Ger)

 
Autogramiády Masters OF Rock
čtvrtek 10.07.2008
dělička
16:20-16:50 Korpiklaani (Fin)
17:00-17:30 Avantasia (Int.)
18:00-18:30 Sirenia (Nor)
18:45-19:15 Doga (CZ)
20:00-20:15 Def Leppard (UK)
21:00-21:30 Ministry (USA)
pátek 11.07.2008
dělička
13:00-13:30 Jaksi Taksi (CZ)
15:10-15:40 Haggard (Ger)
15:50-16:20 Fourever (Swe)
16:40-17:55 Sabaton (Swe)
18:30-19:00 Annihilator (Can)
19:30-20:00 Engel (Swe)
20:30-21:00 Oomph! (Ger)
21:10-21:40 Moonspell (P)

sobota 12.07.2008
dělička
12:10-12:40 Horkýže Slíže (SK)
12:50-13:20 Stormwarrior (Ger)
13:30-14:00 Alestorm (UK)
14:30-15:00 KJU: (Ger)
15:30-16:00 Brainstorm (Ger)
17:00-17:30 Salamandra (CZ)
17:45-18:15 Apocalyptica (Fin)
18:30-19:00 Amon Amarth (Swe)
19:10-19:40 Tristania (Nor)
20:30-21:00 My Dying Bride (UK)
21:10-21:40 Arakain (CZ)

neděle 13.07.2008
dělička
15:30-16:00 Bloodbound (Swe)
17:00-17:30 Communic (Nor)
17:45-18:15 Sonata Arctica (Fin)
18:30-19:00 Volbeat (Den)
19:15-19:45 Within Temptation (Nl)
19:50-20:20 Die Apokalyptischen Reiter (Ger)
20:30-21:00 Gotthard (Swi)


Fotogalerie MASTERS OF ROCK 2007: 1; 2; 3; 4; 5

Potvrzené kapely Masters Of Rock 2008dělička


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář